Jazdeckekurzy.sk

Jazdecký areál Elán Čierna Voda

O nás

Jazdecký areál Elán Čierna Voda na okraji Bratislavy má vynikajúcu polohu na úpätí Malých Karpát a susedí s prírodnou rezerváciou Šúr.

Je dobre prístupný ako autom, tak aj MHD (autobusová linka 630). Jazdecký areál Elán Čierna Voda a výcvikové stredisko pre výkonnostné skúšky koní ponúka služby v oblasti jazdeckého športu, ustajnenia koní a rekreačných aktivít. Jazdecký areál disponuje vlastnou krytou jazdeckou halou s rozmermi 20 x 60 m, vonkajšou jazdiarňou, trávnatými a hlinenými paddokmi, skokovými prekážkami, letnou sprchou pre kone, sedlovňou, šatňou so sociálnym zariadením a spoločenskou miestnosťou.

Areál bol založený ako výcvikové stredisko pre prípravu mladých koní na výkonnostné skúšky a ako tréningové stredisko všestrannej spôsobilosti. Po jeho nedávnych úpravách dnes ponúka svoje služby aj súkromným majiteľom koní, záujemcom o športové či rekreačné jazdenie, organizuje vzdelávacie programy pre firmy a nezabúda ani na laickú verejnosť a rodiny s deťmi, pre ktorých je počas celého roka prístupný v čase od 14:00 – 18:00 hod.